• ALFA LAVAL EGE BÖLGE DİSTRİBÜTÖRÜ

DEĞİŞİM ISI TEKNİK

ALFA LAVAL | EGE BÖLGE DİSTRİBÜTÖRÜ İLETİŞİME GEÇ

BİZ KİMİZ?

1999 yılında Alfa Laval Ege Bölge Distribütörü olarak kurulmuş olan Değişim Isı Teknik 2011 yılında yeni yapılanması ile şahıs firmamızın devamı DEĞİŞİM ISI TEKNİK Endüstriyel Ürünler Makine San. Tic. Ltd. Şti. ünvanını almıştır.

Değişim Isı Teknik; 20 yılı aşkın tecrübesiyle, ürün kalitesindeki mükemmellik anlayışı ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda hızlı bir şekilde gelişerek sektördeki varlığını kanıtlamıştır.

Devamı

ALFA LAVAL HAKKINDA

Alfa Laval, günümüzde ısı transferi, ayırma ve sıvı taşıma konularında kilit teknoloji alanlarında dünya lideridir.

Alfa Laval tek bir mükemmel buluş üzerine kurulmuştur ve yenilik yaptığımız her şeyin merkezinde yer almaktadır.

2500'den fazla patent ile hem bugün hem de gelecek için toplum için hayati önem taşıyan alanlarda dünya çapında çözümler sunumaktadır. Enerji, Çevre ve Gıda İnsanlar için daha iyi günlük koşullar yaratma vizyonuyla, Alfa Laval, 1883'ten beri ürünler geliştirmiştir.

Dünyada giderek daha fazla enerji tasarrufu ve çevreyi korumaya odaklanmaktadır.

Değişim Isı Teknik

ALFA LAVAL, YENİ NESİL CONTALI PLAKALI ISI EŞANJÖRLERİ SERİSİ İLE YENİ STANDARTLARI BELİRLİYOR.

Contalı plakalı ısı eşanjörlerinin genel tasarımı ve işlevi, yaklaşık otuz yıldır neredeyse hiç değişmedi. Alfa Laval verimlilik, güvenilirlik ve servis olanağında yeni standartlar belirlemeyi vadeden yeni nesil ısı eşanjörlerinin lansmanı ile artık bu durumu değiştirmeyi hedefliyor.

LEHİMLİ EŞANJÖR

Alfa Laval LID (Lehimli Isı Değiştiricisi) orijinal Lehimli ısı değiştiricisidir. LID konsepti, geleneksel plaka ve gövdeli ısı değiştiricisinin conta ve gövde parçaları olmayan bir versiyonudur. LID sadece kanal plakalarından, iki kapak plakasından ve bağlantılardan oluşur. İçerisindeki tüm parçalar paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır.

AKIŞ EKİPMANLARI

Kimya, Demir Çelik Sektörleri, Ağır Sanayi, Kağıt Endüstrisi, Otomotiv, Hafif Endüstri, Petrokimya, Jeotermal, Kojenerasyon, Marin Sektörlerinin ihtiyacı olan endüstriyel tip paslanmaz çelik boru, vana, fittings, Gıda Sektörünün ihtiyacı olan hijyenik tip paslanmaz çelik boru, vana, fittings ve tank aksesuarları ile Hidrolik ve Pnömatik Hatlarında ağırlıklı kullanılan paslanmaz enstrümantasyon tüp fittingsleri ve valfleri ürün grubumuz içinde yer almaktadır.

Limitleri Ortadan Kaldırın Alfa Laval Yeni T Serisi

Tümüyle yeni plaka konsepti

Business Services

The tiny ship today stiller

READ MORE
Consumer Product

The tiny ship today stiller

READ MORE
Financial Services

The tiny ship today stiller

READ MORE
Travel and Aviation

The tiny ship today stiller

READ MORE
Software Research

The tiny ship today stiller

READ MORE
Quality Resourcing

The tiny ship today stiller

READ MORE