TOB8528-CBHZ
İnci Sigortaİnci Sigortaİnci Sigorta
Değerlerimiz Misyonumuz Vizyonumuz
03
Biz Bir Aileyiz
Müşteri Önceliğimizdir
Sürekli Gelişiriz
Sonuç Odaklıyız.
Değer Yaratırız.
02
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürünlerine kolaylıkla ulaşmalarını sağlayan. Hasar yönetimi ile tüm paydaşlarımıza ve müşterilerimize değer yaratan ve hayatlarını kolaylaştırarak onların nesiller boyu sigorta danışmanları olmak.
01
Kolay ulaşılabilir, teknolojik ve hızlı çözümler sunan, bulunduğu lokasyonlarda ilk sırada tercih edilen, yeni nesil sigorta acentesi olmak.
About us

You can depend on us to get a good services

1964 yılında Cevdet İnci tarafından kurulmuş olan şirketimiz, 1994 yılına kadar şahıs firması olarak  devam etmiş  bu tarihten itibaren İNCİ SİGORTA ACENTELİĞİ LTD. ŞTİ. olarak kurumsal yapılanmasına başlamıştır.

1998 yılında kadar sadece İnci Holding grup  şirketlerinin sigorta işlemlerini yapan firmamız, 1998 yılından itibaren profesyonel acente olarak çalışmaya başlamıştır. Şirketimizin Genel Müdürlüğü Zeynep Şebnem Korkut tarafından yapılmaktadır.

Ekim 2015 yılına kadar İnci Holding iştiraki olan şirketimiz bu tarihten sonra şirketimiz Genel Müdürü Şebnem Korkut tarafından devir alınmıştır.

Şirketimiz yönetim ve ortaklık yapısını güçlendirmeye devam etmiş ve 2016 yılı itibariyle Demet Özkeleş ve Belgin Usanmaz’ da şirket hissedarı olmuştur. İnci Sigorta ‘Yeni Nesil Sigortacılık’ sloganı ile İzmir, Manisa başta olmak üzere 25 ayrı lokasyon da bulunan şubeleri ile tüm müşterilerine bir nefes mesafede hizmet vermektedir. Şirketimiz 16 ayrı sigorta şirketinin acenteliğini yaparak müşterilerimize en uygun fiyat, en geniş ürün yelpazesi ve en etkin hizmet kalitesi ve yetkin insan kaynağı ile müşterilerine çözüm ortağı olmaktadır.

We have a great history to start our company.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goiku ssimos ducimus qui blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque corrupti quos.
Start

2nd Feb, 2018

Exhibition Planning & Exhibition Management

21st Jul, 2018

Growth internationallyfirst half of the 2018s

19th Aug, 2018

The purpose of the business plan

2nd Jan, 2019

Focus business history on what matters to planning

22nd Sep, 2019

History to Unite and Inspire People

12th Jan, 2018

Establishment of Alico

8th Jul, 2018

Registered as a Insurance company

18th Aug, 2018

Construction bought the Greek company Delta

27th Sep, 2018

For lean business plans, operational plans, and strategic plans

8th Jul, 2019

Award winner
history
Team member

Our expert team members will assist you.

Employees need to realize the importance of working well with their teammates when coming into a new job or an existing one. A team player is more valuable.